עמותת אמהות ללא אמהות נועדה לספק מרחב תומך, מרפא, שמאפשר תהליכי עיבוד, שיתוף והעצמה לכל אישה שאבדה את אמה במהלך הילדות, הנערות או הבגרות, ושמתמודדת עם החיים לצד האובדן. מתוך אמונה שהאובדן שזור בחיים, אזי בכול שלב יש לנו ההזדמנות להיפגש עם עוד נגיעה ועיבוד שלא התאפשרה קודם לכן.

העמותה שואפת ליצירת מרחב תומך (אישי וקבוצתי) מתוך מטרה לאפשר לנו לרפא עוד חלקים בחיינו, להשלים עם מה שאין ולקבל את מה שיש. כול אישה בכול שלב מוזמנת לאפשר עיבוד וקבלה של המקום שבו היא מצויה כרגע, מפגישה עם האובדן,עם הילדה הפנימית וחסכיה. נשים מגיעות גם דרך פרידה, משבר או קושי עכשווי. לנשים המגיעות בזמן המפגש עם האמהות, מתאפשרת עוד הזדמנות ריפוי לקשר הורה-ילד, התמודדות עם האין לצד יש גדול, של המשפחה החדשה שנוצרת. בנוסף לכך, אנו מספקים מענה לכול בני המשפחה-בעלים,בנים,סבים וסבתות, ולכל ילדה,  נערה, או אישה שמתמודדת אם אובדן אם בכל שלב חייה - גם בטרם הפכה לאם.
אנו מציעים
ליווי תמיכה הכוללים:

  • מענה טיפולי קבוצתי
  • יעוץ אישי
  • מפגשים
  • ימי עיון וסדנאות
  • הפצת מידע והעלאת מודעות ציבורית לנושא


כל זאת במטרה לאפשר לנשים מרחב לשיתוף, הקשבה,העצמה
 
והתחזקות – ליצור שינוי פנימי שישפיע על המעגלים הסובבים אותנו, ולשפר חיבור
לעצמנו,לזוגיות, הורות ,מימוש וכו.

עלות הפעילויות הינה עלות מופחתת, היות שאנו עמותה ללא מטרת רווח שאינה מסובסדת ע"י שום גוף.

מענה טיפולי קבוצתי:


הנך מוזמנת להצטרף למסע קבוצתי להתמודד עם אמהות בצל האובדן
.
בקבוצה נעבד את רגשות הגעגוע, הכאב, הכעס והאבל. ננסה לפסוע מן האין אל היש. לקבל ולהשלים עם מה שאיננו עוד. להתפנות למה שנוצר. כל זאת בחברה תומכת של אמהות שחוו אובדן אם.

המסע כולל 16 מפגשים, אחת לשבוע, בני שעתיים עד שלוש 

תהליך אישי:

ליווי אישי ממוקד בצרכיי האישה שבאה ובמה שדרוש לה כרגע במרחב עוטף,רחמי ומכיל. העבודה כמו בתהליך הקבוצתי משלבת עבודה עם דימויים, דיאלוגים פנימיים בין דמיות וקולות שונים בתוכנו. כתיבה מונחת, ציור אינטואיטיבי, פסיכודרמה, חיבור לשפה הפנימית ולהכוונה והדרכה פנימיים. התהליך הינו מותאם לצרכים ולשלב של מי שמגיע. בין מפגש אחד לשני ניתנים "שיעורי בית" המעמיקים את התהליך שנעשה בטיפול, ומאפשרים למי שעובר את התהליך להמשיך ולייצר תנאי גדילה וצמיחה כחלק מהמשך המסע בחיים.


סדנאות סופשבוע:


הסדנה הזאת היא מרחב של שקט, הכלה, נוכחות מלאה והעמקת הקשבה פנימה לתוך עצמנו. הסדנא מאפשרת מסע אישי בתוך מרחב בטוח מוגן שבו נשים יכולות לחקור ולהתמודד ביחד עם חיים בצל האובדן. הנתיב שאנו יוצרות במסע הוא נתיב שמאפשר לתת מקום, לכבד את מה שאין, אך גם להסתכל בעיניים לאותה ילדה-נערה-אישה שאיבדה את אמה, ולבדוק מה היא צריכה?  


למידע על הקבוצות או לבקשת יעוץ אישי צרו קשר טלפוני ב- 054-4425856 או   כתבו אלינו
תת-דפים (1): סדנת ללא אם